Rok szkolny:

Lista galerii

liczba galerii: 79

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Czwartek 06.08.2020

WYPRAWKA

WYPRAWKA NASZEGO PRZEDSZKOLAKA

Rodzice nowych przedszkolaków wpłacają do Wychowawczyń (w przedszkolu) na wyprawkę papierniczą 150zł + na mokre i suche chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe 50zł (możliwość wpłaty w dwóch ratach: I rata do 24 lipca 2020= 75zł+25zł i II rata do końca stycznia 2021 = 75zł+25zł).

W skład wyprawki papierniczej na cały rok szkolny wchodzą m.in.: bloki rysunkowe, techniczne, papier ksero, krepina, nożyczki, farby, pędzelki, kredki, wycinanki i inne materiały potrzebne dzieciom do zajęć przedszkolnych.

• PROSIMY O WPŁACANIE NA PODRĘCZNIKI  (tylko w przedszkolu ) DO KOŃCA SIERPNIA:

• Planeta dzieci 6 latek -133zł,   KATECHEZA – 12 zł
  • Planeta dzieci 5 latek -133zł,   KATECHEZA – 11 zł
  • Planeta dzieci 4 latek -100 zł,  KATECHEZA – 10 zł
  • Planeta dzieci 3 latek -90zł,     KATECHEZA – 10 zł                                         DZIĘKUJEMY

Białystok, 21.07.2020

Rodzice Przedszkolaków przynoszą w pierwszym dniu pobytu Dziecka w Przedszkolu:

·        kapcie,

·        strój gimnastyczny -  (dot. STARSZAKÓW -  5 i 6 latków - bluzeczka z krótkim rękawem i krótkie spodenki) - worek na strój z przedszkola

·       zapasowy zestaw ubrań (majteczki, rajstopy, skarpetki, spodnie, bluzeczkę z krótkim i długim rękawem) w worku z  materiału  - OBOWIĄZKOWO  wszystkie  dzieci

·        pościel i piżamka (dot. MALUSZKÓW) - w worku z materiału

·        szczoteczkę, pastę i kubek do mycia zębów (ŚREDNIAKI I STARSZAKI),

·        ręcznik do łazienki (średnich rozmiarów) koniecznie z zawieszką - zmieniamy w każdy piątek.

Na razie do odwołania ręczniki papierowe.

Wszystkie rzeczy Dziecka powinny być podpisane imieniem

i nazwiskiem.