Brak galerii w albumie

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Piątek 17.09.2021

WYPRAWKA

WYPRAWKA NASZEGO PRZEDSZKOLAKA

W skład wyprawki papierniczej na cały rok szkolny wchodzą m.in.: bloki rysunkowe, techniczne, papier ksero, krepina, nożyczki, farby, pędzelki, kredki, wycinanki i inne materiały potrzebne dzieciom do zajęć przedszkolnych.

Rodzice Przedszkolaków przynoszą w pierwszym dniu pobytu Dziecka w Przedszkolu:

·        kapcie,

·        strój gimnastyczny -  (dot. STARSZAKÓW -  5 i 6 latków - biała bluzeczka z krótkim rękawem i krótkie ciemne spodenki) - worek na strój z przedszkola

·       zapasowy zestaw ubrań (majteczki, rajstopy, skarpetki, spodnie, bluzeczkę z krótkim i długim rękawem) w worku z  materiału  - OBOWIĄZKOWO  wszystkie  dzieci

·        pościel i piżamka (dot. MALUSZKÓW 2,5 i 3-latki) - w worku z materiału

Wszystkie rzeczy Dziecka powinny być podpisane imieniem

i nazwiskiem.

* 4-LATKI NIE LEŻAKUJĄ

Na razie do odwołania dzieci nie myją zębów w przedszkolu i używamy ręczniki papierowe.

·        szczoteczkę, pastę i kubek do mycia zębów (ŚREDNIAKI I STARSZAKI),

·        ręcznik do łazienki (średnich rozmiarów) koniecznie z zawieszką - zmieniamy w każdy piątek.