Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

WYPRAWKA

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

Rodzice dzieci przedszkolnych wpłacają 150 zł na  wyprawkę papierniczą do Wychowawców. W skład wyprawki na cały rok szkolny wchodzą m.in.: artykuły papiernicze (papier ksero), nożyczki, farby, kredki, wycinanki i inne materiały potrzebne dzieciom do zajęć przedszkolnych.

Podręczniki

Podręczniki zakupowane są przez Wychowawcę. kwotę należną za podręczniki podamy we wrześniu.

Rodzice Przedszkolaków przynoszą w pierwszym dniu pobytu Dziecka w Przedszkolu:

·        kapcie,

·        strój gimnastyczny - w worku z materiału (dot. STARSZAKÓW -  5 i 6 latków)

·       zapasowy zestaw ubrań (majteczki, rajstopy, skarpetki, spodnie, bluzeczkę z krótkim i długim rękawem)         - wszystkie dzieci,

·        pościel i piżamka (dot. MALUSZKÓW) - w worku z materiału

·        szczoteczkę, pastę i kubek do mycia zębów (ŚREDNIAKI I STARSZAKI),

·        ręcznik do łazienki  z zawieszką (zmieniamy w każdy piątek)

·        chusteczki higieniczne suche i mokre dostarczamy wychowawczyniom raz w miesiącu

Wszystkie rzeczy Dziecka powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem.